9 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Dhoma ndenje

Dhoma gjumi

Kopshtaria

Këshilla

Kuriozitete

Kuzhina

Bëje vetë

7 këshilla si të transformoni shtëpinë pa ndryshuar mobiljet

L’home styling është pikë së pari një passion. Por nga të nisemi dhe çfarë të kemi gjithmonë parasysh ? Ja bazat që nuk duhen...

Si t’i thurni me grep për beben tuaj këto sandale tejet të lezetshme (Video)

Këto sandale fillimisht i kemi vërejtur nga blogerja Bethany Wright Dearden. Ajo, si nënë e dy fëmijëve, kishte zbuluar këtë ide kur kishte qenë...

BËJE VETË: Si të punoni kolltukun për oborr nga goma e automobilit (Video)

Po ju paraqesim kolltukun nga goma e automobilit e cila përshtatet për mrekulli në çdo kopsht!Me pak angazhim gjithsesi mund ta bëni? Ju nevojitet goma...

VIDEO: “Bëje vetë” Stazë shumë e bukur prej betoni

Ndonese materialet tradicionale si tulla dhe gurë kanë qenë gjithmonë të çmuar për pamjen dhe qëndrueshmërinë, shumica e varieteteve janë mjaft të kushtueshëm dhe...

Banja

Advertising

Plane

Pajisje Shtëpiake