10 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Dekore

Tepiha mbreslenes

Tepiha mbreslenes qe te duket dyshemeja juaj sa me e bukur preferohet qe tepija te jet sa me i vogel mos e mbuloni te gjithe hapesiren e dhomes me tepih thjesht vetem per zbukurim...

Orët e murit që dekorojnë

Ka shume mënyra për te dekoruar një mur te boshatisur dhe për ta bere pjese te arredimit. Mund ti japim një pamje ndryshe dhomës duke e arreduar me piktura por jo vetëm edhe orët...

Tavane 3D

Ne kete postim do munde te shihni aritjet e fundit ne ndertimtari kan filluar dhe behen tavane 3D por tek ne ende nuk ka dikush qe i ben keto por jan vertet interesante

Ide të mrekullueshme për enterier

hikoni fotografitë në vijim, dhe nëse asgjë tjetër, së paku kënaquni me pamjet. Qoftë që t’ju nevojitet dizajnim i plotë i shtëpisë apo thjesht nuk dini se çfarë të bëni me këndin e zbrazët të...

Sofa sipas masës suaj

Kur blejmë garnitura për ulje, duam që t’i përshtatim në mënyrë që sofa që jetë në harmoni me kolltukun. Por, kjo nuk do të thotë se duhet të bëhet gjithmonë. Pse mos të provohen kombinime...

Oxhaqe te mbeshjella me gurre dekorativ

Ne kete postim do munde te shikoni disa lloje te ndryshme te zbukurimeve te oxhaqeve me gure dekorativ i cili e ben te duket sa me natyral gurri dekorativ gjendet shume lehte dhe ngjitja...

Si të zgjedhësh perdet e duhura sipas dhomave dhe stilin e shkopit të perdes...

Nëse zgjidhen me kujdes, në varësi të stilit dhe materialeve, mbajtëset e perdeve mund te valorizojnë jo vetem perdet por të gjithë ambientin. Të gjithë e dimë sa të rëndësishme janë perdet për të kompletuar...

Lloje te ndryshme te dyshemeve

Gjeni një imazh unik që doni të shihni nën këmbët tuaja çdo ditë dhe zgjidhni pjesë të ndërlikuara të dysheme druri për të zbatuar projektin. Çfarëdo drejtimi që merrni, mbani mend se përmirësimi i dizajnit...

Zbukurime me gurre dekorativ super ide

Zgjedhja është e juaja dhe ne jemi këtu për t'ju dhënë mundësi dhe ide. Përdorni idetë që ju japim falas dhe dekorojini muret e shtëpisë tuaj në një mënyrë moderne. Jini modern, jini...

Si të dekoroni shtëpinë me punime gipsi

Dekorimet e brendshme me punime gipsi si korniza, kolona dhe zbukurime te tjera ju lejojnë ti jepni një pamje me te rafinuar ambientit.     Punimet me gips ne formën e rozetave janë përdorur mbi te gjitha...