10 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Dekore

20 ide fantastike për ta bërë ballkonin vendin perfekt

Ju mund t’i bëni edhe ballkonet më të vegjël të jenë të rehatshëm dhe me stil. Për shumë nga ne, ballkoni në apartamentin tonë është vendi ku vendosim biçikletën ose gjërat të tjera. Por me pak...

Ide brilante se si ta dekoroni shtëpinë me lule (Foto)

Lulet e gjalla janë gjithmonë të mira, sepse i shtojnë ngjyra dhe gjallëri shtëpisë. E gjithashtu edhe moti i keq është gjithmonë më i mirë kur keni diçka në shtëpi që shndritë. Sido që të jetë,...

Dizajne te ndryshme te pishinave

Dizajne te ndryshme te pishinave,Pishina është nje vend për sport, lojra, defrim, dhe ҫlodhje

Gjëra të vogla, por të bukura për shtëpinë tuaj.

Vendi ku pushojmë, ku mblidhemi së bashku rreth tryezës dhe vendi ku shpesh marrim frymëzim për ditën e re, transmeton Klan Kosova. Më poshtë i keni disa ide, se si mund ta transformoni shtëpinë tuaj...

Si mund t’i përdorni pasqyrat për të dekoruar shtëpinë?

Cfarë bën një pasyrë ? Pasqyron dhe duke pasqyruar zmadhon hapësirën. Jo nuk është një leksion fizike, por nëse fizika mudn të na ndihmojë pse mos ta përdorim. Nëse keni nevojë t’i jepni shtëpisë...

Kujdes! Gjërat e tepërta ia humbasin hijeshinë dhomës (Foto)

Asgjë më tepër nga çfarë duhet… Një krevat, mundësisht veshjet varur në një “dollap të jashtëm” dhe aq – ky është rregullimi i dhomave minimaliste. A e mendonit dot të jetonit në një dhomë të...

Sot ju kemi sjellë disa ide të mrekullueshme të pikturimit të dyshemesë, kështu që këtu ju mund të gjeni dhe ide për të dizajnuar dyshemenë tuaj me atë që ju bëjnë të ndiheni të...

Oxhaqe te ndryshme te bukur dhe praktik

Oxhaqe te ndryshme te bukur dhe praktik kemi zgjedhur nje set fotografish per adhuruesit e oxhaqeve te cilat munde ti shikoni me poshte

Ide të mrekullueshme për enterier

hikoni fotografitë në vijim, dhe nëse asgjë tjetër, së paku kënaquni me pamjet. Qoftë që t’ju nevojitet dizajnim i plotë i shtëpisë apo thjesht nuk dini se çfarë të bëni me këndin e zbrazët të...

Tavane te varura

Per kompletimin e dhomes dhe per ti shtuar bukurine ambientit eshte nje mundesi e mire qe te kemi nje tavan te varur te punuar me gips shikoni se si duken disa tavane te ndryshme...