31 C
Tirana
E shtunë, 18 Gusht, 2018

Dhoma gjumi

Ide dekori për dhoma gjumi për djemtë e vegjël

Dhoma e gjumit të  djemve të vegjël duhet të përcjell energji, guxim, aventura, ashtu siç ato kanë edhe natyrën e tyre. Dekoroni dhomat me letra muri interesante, vendosni kolovajze apo ndërtoni një tendë që...

Ide per ndriçimin në dhomën e gjumit

Nëse keni marrë një shtëpi të re apo thjesht doni të rinovoni interierin e dhomës suaj të gjumit, atëherë në këtë artikull po ju sjellim për t’ju frymëzuar plot 20 ide kreative për ndriçimin...

Dhoma gjumi

Dhoma e gjumit është pjesa më e rëndësishme e shtëpisë. Është vendi që ne adhurojmë pas kthimit nga një ditë e lodhshme në pune. Ndaj është e rëndësishme që arredimi i saj të jetë...

10 ide për arredimin e dhomës së gjumit të vajzës në stilin “Hello...

Shumë vajza e adhurojnë stilin Hello Kitty dhe duan që të jenë të rrethuara nga objekte me këtë brand. Prandaj në këtë artikull po ju sjellim disa ide se si të arredoni dhomën e...

Dhoma gjumi moderne dhe luksoze

Kemi tendencën që dhomë gjumi të bëjmë njërën nga dhomat më të mëdha të shtëpisë, me qëllim që të realizojmë brenda kabina-dollap dhe banjë të dukshme me vaskë. Tendenca është që të krijohet një ambient...

Dhoma gjumi te ndryshme

Dhoma e gjumit është hapësira më e rëndësishme në çdo shtëpi. Është vendi ku edhe e fillojmë ditën edhe e mbarojmë. Është shumë e rëndësishme që dhomën e gjumit vendin më të dashur për ju...

Pjesa qendrore e çdo dhome gjumi është, sigurisht, shtrati

Pjesa qendrore e çdo dhome gjumi është, sigurisht, shtrati. Nga të gjitha orenditë në shtëpinë tuaj shtrati është ai që do të kaloni më shumë kohë dhe që do të ketë ndikim më të...

Krevate te ndryshme per bebe

Krevatet e bebe janë te mrekullueshëm madje edhe me shume kur ato vijnë ne propozime design perfekte për te arreduar dhomën e bebes tuaj duke i garantuar një qetësim te mire. Ky është krevati...

Dhoma gjumi te ndryshme

Dhoma e gjumit është hapësira më e rëndësishme në çdo shtëpi. Është vendi ku edhe e fillojmë ditën edhe e mbarojmë. Kemi zgjedhur disa dhoma gjumi te bukura dhe te rehateshme

Përpara se të bëni porosinë e dhomës së gjumit hidhini një sy kësaj galerie

Zgjedhja më e veshtire nëse do arredojmë shtëpinë mendoj se është dhoma e femijeve. "Sa fëmije do jenë", sa hapësirë duhet lëne, si duhen vëne krevatet, dollapi, hapësira e lojrave etj janë pyetjet që...