10 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Dhoma ndenje

Si të pajisni një sallon, me shumë shije dhe pak para!

Keni blerë shtëpi dhe nuk dini si të arredoni sallonin? E dini, por keni pak para? Atëhere ja ku vjen në ndihmë stili nordik. Linja te thjeshta. Pajisje esenciale, ku elementi kryesor nuk është...

Dhoma te ndejes mbreslense

Nuk ka rëndësi nëse keni dhomë të vogël apo të madhe, ju duhet ta dekoroni atë në një mënyrë të tillë që të jetë sa më e rehatshme dhe më e këndshme. Nëse po...

Mbajtese televizori super te bukura

Kemi zgjedhr disa ide te ndryshme per mbajtjen e televizori gje e cila i jep dhomes se ndejes nje pamje te bukur dhe relaksuese shikoni fotografite e me poshtme

Dhoma ndenje elegante

Ja disa ide per te arreduar dhomen e ndenjes.

Pllakat e duhura per dhomen e ndenjes

Pllakat janë një nga elementët më të vjetër të ndërtimit dhe dekorimit. Megjithatë, në dekadat e fundit ajo u cilësua si e dalë mode ose tepër e ftohtë. Tani jo më! Rritja e variacioneve...

Ambiente te ndryshme te shtepive

Ambiente te ndryshme te shtepive.Ne kete postim kemi zgjedhur disa ambiente te ndryshme te cilat munde te ju frymezojn per te bere ndonje ndryshim ne shtepine tuaj shkoni fotografite e me poshteme

Dhoma te ndejes te ndryshme super te bukura

Dhoma te ndejes te ndryshme super te bukura. Kemi zgjedhur disa dizajne te ndryshme te dhomave te ndejes te cilat munde ti shikoni ne kete postim

Dhoma te ndejes te bukura dhe komode

Nuk ka rëndësi nëse keni dhomë të vogël apo të madhe, ju duhet ta dekoroni atë në një mënyrë të tillë që të jetë sa më e rehatshme dhe më e këndshme. Nëse po...

Qilima te ndryshem per dhoma te ndejes

Pra, mbani mend, qilimi është një pjesë e rëndësishme e redaktimit të dhomës së jetesës. Mendoni për atë që ju pëlqen të shikoni dhomën tuaj të jetesës dhe zgjidhni qilimin e duhur. Sot ne do...

Dhoma te ndejes te bukura dhe komode

Nuk ka rëndësi nëse keni dhomë të vogël apo të madhe, ju duhet ta dekoroni atë në një mënyrë të tillë që të jetë sa më e rehatshme dhe më e këndshme. Nëse po...