29 C
Tirana
E hënë, 21 Maj, 2018

Dhoma ndenje

Dizajne te ndryshme se si duhet te duket dhoma e ndejes

Nuk ka rëndësi nëse keni dhomë të vogël apo të madhe, ju duhet ta dekoroni atë në një mënyrë të tillë që të jetë sa më e rehatshme dhe më e këndshme. Nëse po...

Mbajtese televizori super te bukura

Kemi zgjedhr disa ide te ndryshme per mbajtjen e televizori gje e cila i jep dhomes se ndejes nje pamje te bukur dhe relaksuese shikoni fotografite e me poshtme

Mbajtëse për televizor

Një televizor është një nga gjërat që duhet të keni për dhomën tuaj të jetesës. Zakonisht varet në një mur që shpesh konsiderohet si një theks. Dhe mund të ketë disa kuti të thjeshta,...

Ju prezantojmë burgjet më të bukura në botë

Perceptimi që njerëzit kanë për burgun, është ai i një vendi të errët, të izoluar dhe me kushte mjaft të vështira ku njerëzit ndëshkohen për gabimet e tyre. Por, në shumë shtete të ndryshme hasen...

Super ide si te beni nje Tavoline ne shtepine tuaj

Tavolinat e kafesë mund të jenë shumë të shtrenjta, kështu që nëse ka një shans për të bërë një te tille , pse nuk e bëni atë? Në këtë artikull unë kam mbledhur për...

Dhoma te ndejes te dizajnuara me shume mjeshteri

Dhoma te ndejes te dizajnuara me shume mjeshteri nga dizajneri yne te gjithe ju qe jeni te interesur dhe doni te duket sa me bukur dhoma juaj e ndejes mund te na kontakotni ne...

Dhoma te ndenjes!

Per ta bere dhomen e ndenjes me mikpritese dhe komode perdoren me shume drite dhe ngjyra neutro, por nese keni deshire te keni nje ambjent me pak te merzitshem perdorni ngjyrat. Aksesoret e brendeshem...

Si të pajisni një sallon, me shumë shije dhe pak para!

Keni blerë shtëpi dhe nuk dini si të arredoni sallonin? E dini, por keni pak para? Atëhere ja ku vjen në ndihmë stili nordik. Linja te thjeshta. Pajisje esenciale, ku elementi kryesor nuk është...

Mbajtese televizori te ndryshme

Mbajtese televizori te ndryshme kemi zgjedhur per vizitoret e faqes tone nje set fotografish te cilat munde te ju sherbejn per zgjedhjen qe do beni gjat mobilimit te shomes suaj

Mobije te ndryshme per dhome te ndejes

Dhoma e ndenjes është më e rëndësishmja e shtëpisë, saloni duhet para së gjithash të jetë një ambient që na përngjan 100% dhe ku mund të presim njerëzit që duam e të mbajmë...