31 C
Tirana
E shtunë, 18 Gusht, 2018

Dhoma ndenje

Gardëroba për të cilat shumë njerëz vetëm ëndërrojnë

Trendi modern në rregullimin e enterierëve, natyrisht për ata njerëz të cilëve ua lejon madhësia e metrave katrorë, janë hapësirat e veçanta të pajisura për vendosjen e rrobave dhe këpucëve. Paksa më modeste, por ende...

Hit i ngjyrave në enterier: PËRGATITUNI PËR TË GJELBRËN

Simboli i ngjyrës së gjelbër pikërisht është për të shënuar vitin i cili është para nesh, si në modë, ashtu edhe në enterier, pra, edhe pse pranvera nuk është akoma afër, mundeni tashmë “ta...

Mbajtese televizori super te bukura

Kemi zgjedhr disa ide te ndryshme per mbajtjen e televizori gje e cila i jep dhomes se ndejes nje pamje te bukur dhe relaksuese shikoni fotografite e me poshtme

Super ide si te beni nje Tavoline ne shtepine tuaj

Tavolinat e kafesë mund të jenë shumë të shtrenjta, kështu që nëse ka një shans për të bërë një te tille , pse nuk e bëni atë? Në këtë artikull unë kam mbledhur për...

Dhoma te ndejes te bukura dhe komode

Nuk ka rëndësi nëse keni dhomë të vogël apo të madhe, ju duhet ta dekoroni atë në një mënyrë të tillë që të jetë sa më e rehatshme dhe më e këndshme. Nëse po...

Dizajne te ndryshme se si duhet te duket dhoma e ndejes

Nuk ka rëndësi nëse keni dhomë të vogël apo të madhe, ju duhet ta dekoroni atë në një mënyrë të tillë që të jetë sa më e rehatshme dhe më e këndshme. Nëse po...

Një shtëpi moderne, e pasur në detaje

Salloni  ndenjes përveç ambientit “living”, ka të bashkangjitur dhe pjesën e ngrënies ceremoniale. Hapësira është e madhe, ndihet drita dhe ngjyrat janë të qeta. Ngjyrat bazë janë e bardha dhe e zeza dhe ky kontrast...

Një dhomë shtëpie për stacion autobusi (Foto)

Në Devon të Anglisë do të gjeni një stacion ndryshe. Stacioni i autobusit gjendet në një fshat të vogël në Dartmoor të Walkhampton dhe objekti më parë është pre e vandalizmit nga banorët e...

Cila eshte ngjyra qe e ben dhomen e ndejes me relaksuese

Ngjyrat natyrale janë ato që shkojnë mirë me gjithçka. Një ngjyrë e tillë është ngjyrë bezhë, e cila shpesh nuk përdoret si një ngjyrë dekorative bazë, por si një hije për krijimin e kontrastit....

Dhoma te ndejes te bukura

Nuk ka rëndësi nëse keni dhomë të vogël apo të madhe, ju duhet ta dekoroni atë në një mënyrë të tillë që të jetë sa më e rehatshme dhe më e këndshme. Nëse po...