10 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Enterier

Sofa sipas masës suaj

Kur blejmë garnitura për ulje, duam që t’i përshtatim në mënyrë që sofa që jetë në harmoni me kolltukun. Por, kjo nuk do të thotë se duhet të bëhet gjithmonë. Pse mos të provohen kombinime...

Dyer te bukura per ju qe keni stil

Ju keni nevojë për dizajn të përsosur të portave tuaja të përparme. Ju duhet të tregoni kreativitetin tuaj nëpërmjet dizajnit tuaj të shtëpisë. Një person që kujdeset për dizajnin e shtëpisë, është një person...

Dizajne te ndryshme te pishinave

Ne kete postim kemi paraqitur disa dizajne te ndryshme te pishinave te cilat do munde ti shikono poshte tek fotografite

Shtepi me garazh dhe pishine e kemi edhe planin

Aktualisht po paraqesim një shtëpieje prej 114m katrorësh me një pishinë dhe një kopsht të bukur. Pasuria e saj kryesore është një e brendshme funksionale e projektuar për nevojat e një familjeje prej katër...

Kjo është ngjyra trend për ngjyrosje të shtëpive këtë vit: A do të ngjyrosni...

Nuanca misterioze e errët ka hyrë nëpër shtëpi në gjithë botën! A ju pëlqen edhe juve? Çdo vit kompanitë për shitjen e ngjyrave dhe llakut zgjedhin ngjyrën më të bukur për ngjyrosje të mureve, ndërkaq...

9 Shtepi super te bukura ja vlen ti shikoni

Ne kete postim kemi zgjedhur 9 shtepi te ndryshme super te bukra me obore te mrekullueshme te dizajnuara me shume mjeshteri shikim te kendshem

Shtepi e bukur

Shtepi e bukur e cila i ploteson kushtet per te jetuar nje familje prej 4 antaresh shtepia ka 3 dhoma gjumi nje banjo nje dhom te ndejes

Shtepi e bukur dy kateshe edhe planin e keni aty

Ne kete postim keni nje shtepi te bukur dhe luksoze e cila eshte e zbukuruar me dru ne pjesen e jashtme shikoni fotografit keni edhe planin e shtepis ne fund

SEKRET I MADH VEROR: Dekorimi i këtillë i shtëpisë sjell ndryshime të rëndësishme në...

Sipas Feng Shui-it, vera është e lidhur me aspektin e “festës dhe prestigjit” të jetës sonë. Në kohët e lashta ishte shumë e rëndësishme që njerëzit të jetonin në harmoni me natyrën. Sot ekziston ndjenja...

Shtepi e bukur nje kateshe me plan te detajuar

Shtepi e bukur nje kateshe me plan te detajuar shikoni fotografite e me poshtme nese ju pelqen e keni edhe planin ne funde