30 C
Tirana
E diel, 19 Gusht, 2018

Enterier

Shtepi e bukur me plan te detajuar

Shtepi e bukur dhe super luksoze me plan te detajuar shikoni fotografite e me poshtme ne fund te postimit e keni edhe planin te cilin mund ta mereni nese ju pelqen

Gjithmon gjerat e thjeshta jane te bukura

Gjithmon gjerat e thjeshta jane te bukura siç dot munde te shikoni edhe ne kete set te fotografive te cilat tregojn disa banjo te ndryshme te regulluara ne nje menyre te thjeshte

Dhoma gjumi per djem, ja disa ide arredimi

Dhoma gjumi per djem, ja disa ide arredimi Projektimi në shtëpi është një detyrë mjaft e vështirë, por ajo bëhet edhe më e vështirë kur ju keni fëmijë përreth. Zgjedhja më e veshtire nëse do...

Tavani nuk është e thënë patjetër të jetë vetëm i bardhë

Nëse nuk jeni të sigurt se cilën nuancë ta zgjidhni, provoni me ato të cilat janë midis më të popullarizuarave: ngjyra e kaltër qielli, ngjyrë fildishi, nuanca e butë e pjeshkës, e trëndafiltë e...

Shtepi e bukur nje kateshe me plan te detajuar

Shtepi e bukur nje kateshe me plan te detajuar shikoni fotografite e me poshtme nese ju pelqen e keni edhe planin ne funde

Gjërat për të cilat ka nevojë dhoma juaj

Dhoma juaj e gjumit është shenjtërorja juaj personale. 1.Një qilim i rehatshëm 2.Dekorim 3.Mbështetëse përvec jastëkut 4.Një vend ku të ulesh(jo krevat) 5.Një koleksion të gjërave që doni 6.Abazhur e pajisur mirë 7.Një dyshek të përsosur 8. Fotografi – jo të familjes 9....

Shtëpia me detaje të mrekullueshme e krijuar për qetësim

Shtëpia me detaje të mrekullueshme e krijuar për qetësim, posaçërisht dizajni urban nuk është as i ftohtë as i ashpër. Detajet e mrekullueshme fusin shpirtin e natyrës në shtëpinë e rregulluar me stil modern. Shpirti rinor...

5 këshilla si të përdorni ngjyrën e zezë në interier

Ngjyra e zeze përdoret në interier, ashtu si edhe ngjyra e bardhë, por sigurisht më rrallë. Sipas psikologëve njerëzit që parapëlqejnë ngjyrën e zezë në interier janë persona të guximshëm, të vendosur, inteligjentë, me...

Ndenjëset si thes, më shumë ngjyra dhe rehati në shtëpinë tuaj

Ndenjëset si thes i japin personalitet ambientit duke i shtuar ngjyrë dhe origjinalitet: Të buta dhe përfshirëse, ndenjëset si thes shpesh kanë një formë më të evoluar në krahasim me modelin origjinal të viteve "60...

Jepi jetë ambientit ku jeton

  Për të sjellë një ambient të vërtetë, nuk duhet shumë. Mjafton pak kohë dhe shumë dëshirë për ngjyra dhe dritë. Ajri i freskët do të bëhet akoma më dehës nën aromën e luleve të...