Shtepi me garazh dhe pishine e kemi edhe planin

331

Aktualisht po paraqesim një shtëpieje prej 114m katrorësh me një pishinë dhe një kopsht të bukur. Pasuria e saj kryesore është një e brendshme funksionale e projektuar për nevojat e një familjeje prej katër antaresh dhe ka një papafingo të gjerë për ruajtje.

Dhoma e ndejes ndodhet ne pjesen e poshtme te shtepise e cila dominon nga nje ambient i gjalle,nje kuzhine, Në anën tjetër të shtëpisë gjendet një dhomë gjumi për prindërit me një dhomë të veçantë për veshjen dhe tualetin, si dhe dy dhoma gjumi dhe banjo për fëmijët.

Te gjithe ju qe ju pelqen kjo shtepi dhe e doni planin e detajuar e cila ka nje kosto te ulet per ndertimin e saj munde te na shkruani ne privat mesazhe qe ta mereni shikoni me poshte fotografite