10 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Bëje vetë

Ja dhe menyra ideale se si mund te beni nje pishin ne oborin tuaj

Ja dhe menyra ideale se si mund te beni nje pishin ne oborin tuaj,pasi ti shikoni fotografite do e kuptoni se sa e thjesht eshte per tu bere edhe vete

Shikoni si behet shtepi me shishe plastike (mos e le pa e pa)

Ne kete postim do mund ta shihni se si behet shtepi me shishe plastike shikoni fotografite e me poshtme tregon hap pas hapi se si e ka ndertuar super ide qe munde te shfrytezohet...

Super ide per ti shfrytezuar gomat e vjetra te vetures tuaj

Super ide per ti shfrytezuar gomat e vjetra te vetures tuaj duke ber lojra per femijet mobilje ose zbukurime ne kopsht per mbjellien e luleve shikoni me poshte disa ide

Si të ndërtoni fure për pizza në oborrin e shtëpisë tuaj

Shihni detajet hap pas hapi mbi Si të ndërtoni fure per pizza në oborrin e shtëpisë tuaj në mënyrë që ta bëni vetë. Në të njëjtën kohë ju mund të kaloni momente zbavitëse me...

Me najlon dhe hekur: mund të bëni mrekulli në kopshtin tuaj! (Video)

Blogerë të ndryshëm kanë publikuar udhëzimet se si ta ndërtoni dyshekun e ujit, të cilin familja juaj do ta adhurojë këtë verë. Dyshekun mund ta përdorin, bebet dhe fëmijët e vegjël, sepse është plotësisht i...

Vaska norvegjeze

Ide nxitese e cila pasi ti shikoni fotografite e me poshtme do ju bej te mendoni me shume per instalimin e nje vaske norvegjeze ne oborin e shtepis tuaj

Truk fantastik për enterier të bukur! (Video)

Gardëroba e vjetër tani merr kuptim të ri. Me pak kreativitet dhe fantazi do të kini jastëk me kujtime personale, ndërkaq “jastëkët” e rinj mund t’i ndërroni edhe sipas stinëve të vitit. Përse nuk do...

Si t’i thurni me grep për beben tuaj këto sandale tejet të lezetshme (Video)

Këto sandale fillimisht i kemi vërejtur nga blogerja Bethany Wright Dearden. Ajo, si nënë e dy fëmijëve, kishte zbuluar këtë ide kur kishte qenë shtatzënë dhe kishte vendosur ta kalojë kohën duke thurur me...

Ide funksionale qe mund ta beni edhe vete

Ide funksionale qe mund ta beni edhe vete shikoni fotografite e me poshtme te cilat do ju sherbejn si manual per ta bere vet

Ja se si munde ti instaloni pllakat vet ne shtepin tuaj

Nëse dëshironi të ndryshoni ose instaloni pllaka të reja në shtëpinë tuaj atëherë nuk keni nevojë të punësoni profesionistë. Kaloni nëpër këtë artikull dhe merrni këshilla dhe zbatoni atë. Shihni Këshilla mbi Sistemin e...