10 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Bëje vetë

Super ide si te beni furë për pizza ne oborin tuaj

Të nderuar lexues sot këtu, ne kemi sjellë një ide rreth Si të ndërtojmë furë për pizza në oborrin tënd. Shih detajet hap pas hapi mbi Si të ndërtosh furë për pizza në...

Super ide per ti shfrytezuar gomat e vjetra te vetures tuaj

Super ide per ti shfrytezuar gomat e vjetra te vetures tuaj duke ber lojra per femijet mobilje ose zbukurime ne kopsht per mbjellien e luleve shikoni me poshte disa ide

Gjelbërimi në shishe plastike

MUNGESA e hapësirës për sipërfaqe të gjelbra mund të kompensohet lehtë me një ide të mirë. Nëse nuk keni hapësirë për lehe për lule, vazo apo saksi, në mur duhet të varni shishe plastike në...

Ja dhe menyra ideale se si mund te beni nje pishin ne oborin tuaj

Ja dhe menyra ideale se si mund te beni nje pishin ne oborin tuaj,pasi ti shikoni fotografite do e kuptoni se sa e thjesht eshte per tu bere edhe vete

Si të përdoren paletat e drurit në mënyrë kreative?

  Keni paleta të drunjta apo pjesë të tyre të cilat më nuk ju nevojiten? Para se t’i hidhni, shikoni disa nga mënyrat kreative se si mund t’i përdorni dhe të krijoni diçka origjinale dhe...

Si të ndërtoni fure për pizza në oborrin e shtëpisë tuaj

Shihni detajet hap pas hapi mbi Si të ndërtoni fure per pizza në oborrin e shtëpisë tuaj në mënyrë që ta bëni vetë. Në të njëjtën kohë ju mund të kaloni momente zbavitëse me...

Mënyra natyrale për të hequr mykun nga lavatriçet

Lavatriçja është një prej pajisjeve elektroshtëpiake që përdorim më shumë, por për të cilën kujdesemi më pak. Për të mos thënë që kujtohemi vetëm kur kemi rroba për të larë. Në spotet e ndryshme...

Super truk me të cilin mobiljet tuaja gjithmonë do të duken krejtësisht të reja

Sot kemi zgjedhje me bollëk, nga kremrat e ndryshëm, sprejet dhe lustruesit e drurit, mirëpo vaji i ullirit dhe lëngu i limonit janë zgjedhje e mirë natyrale me të cilët mobiliet tuaja do të...

Shikoni si behet shtepi me shishe plastike (mos e le pa e pa)

Ne kete postim do mund ta shihni se si behet shtepi me shishe plastike shikoni fotografite e me poshtme tregon hap pas hapi se si e ka ndertuar super ide qe munde te shfrytezohet...

Shtëpi montazhi që nuk e keni parë deri tani: Qe se si ndërtohet shtëpia...

Mënyrat bashkëkohore të ndërtimit të shtëpive të montazhit shpesh na befasojnë, mirëpo tullat e drunjta janë magji e vërtetë, transmeton Telegrafi. Pos që janë ekonomike dhe ekologjike, për ndërtimin e murit me to nuk ju...