10 C
Tirana
E premte, 14 Dhjetor, 2018

Kopshtaria

Obore të mrekullueshme!

Set fotografish me obore te bukura

Adhuruesit e luleve keshtu i kan oboret

Mënyra e jetesës moderne shpesh na largon nga natyra. Edhe pse ndoshta mund të jeni dashamirës të mënyrës urbane të jetesës dhe të gjitha të mirat e natyrës i merrni nga suplemente të ndryshme,...

Zbukurime me gurre neper kopshte super ide

Sot ne do t'ju tregojmë një koleksion, Gurët janë materiale natyrore, të cilat janë të arritshme lehtë dhe mund të gjenden në madhësi dhe forma të ndryshme. Ata mund të bëjnë çdo hapësirë të...

Si të krijoni një kopsht të bukur dhe relaksues

Zbuloni disa ide fantastike për dekorimin e kopshtit në mënyrë që ta bëni atë sa më relaksuese dhe private. 1-Vendosni dërrasat në mënyrë të tillë që të krijoni privatësi, por edhe hapësirë. Zbukurojeni atë me...

Si te perdorni guret ne kopshtin tuaj

Përshëndetni të gjithëve, Sot do t'ju tregojmë se si të përdorni gurët në peizazhin tuaj, Përdorni gurët për të shndërruar oborrin e shtëpisë tuaj të thjeshtë dhe të mërzitshme në një oazë të bukur...

Rruge kopshti mbreslenese (beje vete)

Unë jam gjithmonë këtu për t'ju frymëzuar dhe për të zgjuar kreativitetin tuaj. Për sot, unë kam një koleksion të mrekullueshëm Pathways për kopshtin tuaj. Të kesh një shtëpi me një kopsht të bollshëm...

Ide interesante per te zbukuruar oborin tuaj

Ne kete postim kemi zgjedhur disa ide interesante se si ju munde ta zbukuroni oborin tuaj duke formuar figura te ndryshme me rrjet metalike dhe pastaj i mbushni me giralec te ndryshem shikoni me...

Grope per te ndezur zjar ne obrin tuaj (beje vete)

Një gropë e zjarrit është se hapësira e madhe do të sjellë eksitim, ngrohtësi dhe atmosferë në oborrin e shtëpisë tuaj, në kuvertë apo zonë patio. Për më tepër, puset e zjarrit janë të...

Ide te bukura per kopshtet tuaja vertet interesante

Ne kete postim kemi zgjedhur disa punime te ndryshme te cilat tregojne se si njerezit shfrytezojn hapsiren e tyre ne obor duke e zbukuruar me gjithqka qe ju bije ndermend eshte koha e duhur...

Obore te ndryshme mbreslenese

Bërja e kopshtit komod është idetë e bërjes së kopshtit duke paraqitur intimitet. Mbani vend për aktivitete relaksuese, të tilla si lexim apo thjesht ulur rreth. Krijimi i një nuance të caktuar është e...